Tablica

Specjalnie dla środowiska judo w Polsce napisaliśmy prostą tablicę na zawody judo. Do jej obsługi wystarczy mysz i/lub klawiatura. Tablica jest darmowa!

 

Tablicę można obsługiwać za pomocą klawiszy myszy. Prawy klawisz zwiększa zawartość pola o 1, lewy zmniejsza (pola: ippon, waza-ari, yuko, shido). Analogicznie działa zegar i pola osaekomi (trzymania) – lewy klawisz włącza czas, prawy zatrzymuje. Do obsługi tablicy wystarczy zatem wyłącznie mysz. Obsługa klawiaturą nie umożliwia cofnięcia punktu (z wyjątkiem shido). Aby wycofać punkt (ippon, waza-ari, yuko), należy posłużyć się prawym klawiszem myszy.

Tablica do zawodów judo

Zegar ustawiony jest domyślnie na 4 minuty. Można jednak zmienić czas walki przyciskami numerycznymi (od 1 do 5 min). Dodatkowo za pomocą scrolla myszy można manipulować zegarem.

 

Do włączenia tablicy wystarczy komputer z przeglądarką internetową. Po włączeniu trybu pełnoekranowego należy odświeżyć stronę (F5) aby tablica wypełniła ekran. Wielkością czcionki można manipulować po przez naciśnięcie klawiszy +/-.

 

Korzystanie z tablicy jest darmowe! Na zamówienie wykonam specjalnie przygotowane klawiatury z kolorowymi klawiszami i opisem dla łatwiejszej obsługi.

 

Tablica jest dostępna tutaj lub w menu głównym strony.

 

Aby zapisać tablicę na komputerze i używać w trybie offline, wystarczy po jej włączeniu w przeglądarce zapisać stronę (Plik > Zapisz stronę jako…).

 

Dokładny opis jak obdługiwać tablicę w dokumentacji.

 

W przypadku zauważenia błędu w funkcjonowaniu tablicy prosimy o wiadomość na info@ejudo.pl